Vår personal

Vår personal

Här kan du se vilka som arbetar på våra bibliotek, vad vi ansvarar för och hur du kan nå oss.

Ann Storm
Fjärrlån, Boken kommer, inköp vuxenmedia

0612-802 73
ann.storm@kramfors.se

 

Anna Norvell
Mångspråk

0612-802 64
anna.norvell@kramfors.se

 

Elin Gustavsson
Systemansvar, inköp barnmedia

0612-802 63
elin.gustavsson@kramfors.se

 

Joakim Björnberg
Bokbussen

0612-802 66
joakim.bjornberg@kramfors.se

 

Lina Allard
Mångspråk

0612-803 12
lina.allard@kramfors.se

 

Madeleine Wallenius
Bibliotekschef

0612-802 43
madeleine.wallenius@kramfors.se

 

Natalie Buhr
Barnrättsombud

0612-802 93
natalie.buhr@kramfors.se

 

Robin Kammerland
Bokbussen

0612-800 74
robin.kammerland@kramfors.se

 

Sara Nordström
Talböcker

0612-802 67
sara.nordstrom@kramfors.se

 

Ulla Andersson
Boken kommer

0612-804 41
ulla.andersson2@kramfors.se

 

Victoria Jonsson
Bokstart

0612-802 65
victoria.jonsson@kramfors.se

 

Yemel Aisa Mohand
Bokbussen

0612-802 46
yemelaisa.mohand@kramfors.se

Sök

Språk